Mistrz Nawigacji logo 202012 lutego 2020 r. odbył się pierwszy – szkolny etap V Pomorskiego Konkursu o Tytuł Mistrza Nawigacji. Przystąpiło do niego 74 uczniów z klas szóstych, siódmych i ósmych z 18 szkół podstawowych województwa pomorskiego. W pierwszym etapie konkursu uczestnicy z: Gdańska, Gdyni, Rumi, Wejherowa, Słupska, Częstkowa, Kobylnicy, Ustki, Zagórzycy, Łeby, Szemudu, Maszewa Lęborskiego, Leźna, Bierkowa i Zaleskich musieli zmierzyć się z teorią nawigacji – testowym sprawdzianem wiedzy.

Do etapu rejonowego V Pomorskiego Konkursu o Tytuł Mistrza Nawigacji zakwalifikowali się następujący uczniowie:

Etap rejonowy konkursu odbędzie się: 4 marca 2020 r. w Słupsku i w Gdyni.
Poniżej godziny i podział na grupy uczestników etapu rejonowego.

ETAP REJONOWY

Gdynia
Chwaszczyńska 172
godz. 11.00-12.30
  1. Marcin Kobiela – SP w Leźnie
  2. Wiktoria Mejer – SP w Leźnie
  3. Mikołaj Kurkowski – SP 9 w Rumi
  4. Zuzanna Kandzora – SP 9 w Rumi
  5. Katarzyna Gawinecka – SP 9 w Rumi
  6. Malwina Tułodziecka – Szkoła Podstawowa nr 39 w Gdyni
  7. Kornel Plaskiewicz – Szkoła Podstawowa nr 39 w Gdyni
  8. Marcin Jasiński – Szkoła Podstawowa nr 39 w Gdyni
  9. Amelia Szweda – Szkoła Podstawowa nr 39 w Gdyni
  10. Karol Pietrzyński – Szkoła Podstawowa nr 39 w Gdyni
  11. Dawid Struczyński – Szkoła Podstawowa nr 39 w Gdyni
  12. Małgorzata Dylak – SP 1 w Rumi
  13. Julia Miotk – ZS-P w Szemudzie
  14. Dawid Korab – ZS-P w Szemudzie
  15. Julia Bartecka – SP w Częstkowie
Słupsk
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Słupsku
Poniatowskiego 4A
 
godz. 9.00-10.30

GRUPA I

  1. Julia Nakoneczna – SP w Kobylnicy
  2. Paulina Wojtaszek – SP w Kobylnicy
  3. Tymoteusz Michalkiewicz – ZS-P w Słupsku
  4. Kornelia Czaja – ZS-P w Słupsku
  5. Jana Akutina – ZS-P w Słupsku
  6. Filip Wolikowski – ZS-P w Słupsku
  7. Wojciech Garbicz – ZS-P w Słupsku
  8. Weronika Maciaszczyk – SP 9 w Słupsku
  9. Perchacz Rozalia – SP 9 w Słupsku
  10. Piekarski Szymon – SP 9 w Słupsku
  11. Antonina Kozdrowska – SP 9 w Słupsku
  12. Jakub Spryszak – SP 8 w Słupsku

godz. 11.00-12.30

GRUPA II

  1. Mateusz Praszczak – ZS-P w Słupsku
  2. Antoni Lis – ZS-P w Słupsku
  3. Wiktoria Turczyńska – ZS-P w Słupsku
  4. Adam Knapik – ZS-P w Słupsku
  5. Jakub Warcholak – ZS-P w Słupsku
  6. Damian Penkowski – SP w Łebie
  7. Wojciech Staniaszek – SP w Łebie
  8. Konrad Gumienny – SP w Łebie
  9. Eryk Jakubowski – SP w Łebie
  10. Małgorzata Adamowicz – SP 2 w Ustce
  11. Szydloch Olga – SP 2 w Ustce
  12. Nina Mordal – SP 2 w Ustce

godz. 13.00-14.30

GRUPA III

  1. Weronika Gwóźdź-Sproketowska – ZS-P w Słupsku
  2. Kornelia Noga – ZS-P w Słupsku
  3. Nina Grzegorz – ZS-P w Słupsku
  4. Kacper Świerczek – ZS-P w Słupsku
  5. Michał Orłowski – ZS-P w Słupsku
  6. Małgorzata Krzysztofowicz – SP w Zagórzycy
  7. Krzysztof Harnaszkiewicz – SP w Bierkowie
  8. Radosław Bieniek – SP w Zaleskich
  9. Weronika Podsiadła – SP w Maszewie Lęborskim
  10. Jakub Kwiatkowski – SP w Maszewie Lęborskim
  11. Marta Brzezińska – SP w Maszewie Lęborskim
  12. Paweł Jereczek – SP w Maszewie Lęborskim

Wszystkim zakwalifikowanym do etapu rejonowego i ich opiekunom serdecznie gratulujemy!

W imieniu organizatorów:
Iwona Poźniak
 koordynator
V Pomorskiego Konkursu o Tytuł Mistrza Nawigacji