TRWA nabór zgłoszeń szkół i placówek województwa pomorskiego do udziału w Pomorskim Programie Edukacji Morskiej w roku szkolnym 2019/2020. Poniżej zamieszczone został informacje o przystąpieniu do programu oraz elektoniczny formularz zgłoszeniowy. PPEM nabór 2019 2020

INFORMACJA DLA ZGŁASZAJĄCEGO SZKOŁĘ/PLACÓWKĘ

Pomorski Program Edukacji Morskiej (PPEM) ma charakter otwarty i jest adresowany do wszystkich typów szkół i placówek oświatowych województwa pomorskiego.

Zadaniem Programu jest wspieranie rozwoju dzieci i młodzieży poprzez edukację morską, promowanie lokalnych działań w tym zakresie i upowszechnianie dobrych praktyk wypracowanych przez szkoły/placówki oświatowe oraz inne instytucje zaangażowane w edukację morsko-żeglarską, w oparciu o własne środki finansowe i posiadane zasoby.

Uczestnikami programu są:

Warunkiem udziału szkoły/placówki w Pomorskim Programie Edukacji Morskiej jest:

Przystąpienie do programu obliguje szkołę/placówkę do:

 

Szkoła/placówka przystępująca do PPEM może korzystać z następujących form wsparcia:

 

Szkoła/placówka realizująca PPEM w roku szkolnym 2018/2019 po spełnieniu wymagań, określonych w regulaminie przyznawania Certyfikatu PPEM, otrzyma ten Certyfikat i wejdzie do elitarnego Pomorskiego Klubu Szkół Edukacji Morskiej (PKSEM).

POBIERZ,
       WYPEŁNIJ KARTĘ ZGŁOSZENIA W PLIKU WODR,
                   WYDRUKUJ,
                               ZESKANUJ
                                        I ODEŚLIJ Z PIECZĄTKĄ SZKOŁY/PLACÓWKI ORAZ PODPISEM DYREKTORA
                                             I SZKOLNEGO KOORDYNATORA EDUKACJI MORSKIEJ
NA ADRES: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
W TYTULE MAILA PODAJ: PPEM - ZGŁOSZENIE 2019/2020
word document 150594 960 720