puzzle morskieDrodzy Uczniowie – Pomorzanie, miłośnicy marynistyki, żeglarstwa, amatorzy morskiej/żeglarskiej przygody!

Sytuacja zagrożenia epidemicznego, w której się znaleźliśmy, jest wyzwaniem dla każdego z nas. Nauka, zabawa, rozwijanie pasji, a może nawet poszukiwanie nowych przeniosło się do Waszych domów. Chcemy zaproponować Wam - uczniom klas 6-8 szkół podstawowych z terenu województwa pomorskiegokreatywne konkursowe zadanie, które możecie wykonać w domowym zaciszu. Jeśli teraz, w tym trudnym dla wszystkich czasie, marzycie o dalekiej morskiej podróży i przygodzie pod żaglami, przenieście Swoje marzenia na papier. Namalujcie, narysujcie, wyklejcie to, co podpowiada Wam wyobraźnia. Następnie sfotografujcie swoją pracę i stwórzcie z niej puzzle online! 

Terminarz konkursu:

UWAGA! ZMIANA HARMONOGRAMU
Ogłoszenie:
31.03.2020 r.

Nadsyłanie prac: 24.04.2020 r.
Głosowanie online: 27.04.- 2.05.2020 r.
Ogłoszenie wyników: 4.05.2020 r.

Szczegóły konkursu w REGULAMINIE

PDF ZAGIEL

 

Ahoj morska przygodo! – Konkurs na morsko-żeglarskie puzzle online

REGULAMIN

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu pracy plastycznej o tematyce morsko-żeglarskiej, a następnie sfotografowaniu jej i przekształceniu w puzzle do układania online za pomocą bezpłatnego kreatora puzzli dostępnego np. na stronie: https://www.jigsawplanet.com/ lub innego kreatora puzzli online.

 1. Organizator:

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Słupsku.

 1. Cele konkursu:
 • rozwijanie uzdolnień plastycznych,
 • rozwijanie umiejętności TIK,
 • promowanie morskości i żeglarskiego charakteru regionu,
 • wzbogacenie oferty Pomorskiego Programu Edukacji Morskiej (PPEM) skierowanej do uczniów pomorskich szkół i placówek oświatowych o kreatywne działania zdalne,
 • stworzenie bazy puzzli o tematyce morsko-żeglarskiej.
 • Zasady i warunki uczestnictwa:
 1. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas 6-8 uczęszczających do szkół podstawowych z terenu województwa pomorskiego.
 2. Organizator nagrodzi autorów trzech najlepszych prac.
 3. Organizator ma również prawo do przyznania wyróżnień.
 4. Jedno dziecko może być autorem tylko jednych puzzli.
 5. Praca plastyczna, która będzie podstawą do wykonania interaktywnych puzzli powinna być wykonana samodzielnie dowolną techniką plastyczną płaską.
 6. Wykonaną pracę plastyczną należy sfotografować i przekształcić w interaktywne puzzle np. za pomocą kreatora dostępnego na portalu: https://www.jigsawplanet.com/ lub innego kreatora puzzli online.
 7. Termin nadsyłania prac: zdjęcie pracy plastycznej oraz link do puzzli online należy przesłać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 15 kwietnia 2020 r. (w treści maila proszę podać imię i nazwisko uczestnika konkursu, dane placówki oraz telefon kontaktowy rodzica/opiekuna). W temacie maila proszę wpisać: Konkurs – puzzle.
 8. Uczestnik konkursu akceptuje niniejszy regulamin oraz zapewnia, że posiada pełnię praw autorskich do zgłoszonej pracy, nie narusza praw autorskich osób trzecich, nie narusza dóbr osobistych osób, które zostały na nich przedstawione oraz innych dóbr prawnie chronionych.
 9. Przesłanie zdjęcia pracy i linku do puzzli przez uczestnika niepełnoletniego oznacza, że opiekun uczestnika konkursu:
  • zgłosił uczestnika do udziału w konkursie,
  • zaakceptował wszystkie warunki określone w regulaminie konkursu,
  • zgodził się na przetwarzanie danych osobowych w celach organizacji i przeprowadzenia konkursu oraz udostępnienie informacji o wynikach konkursu i o przyznaniu nagród na stronie internetowej (oraz FB) Organizatora,
  • posiada wiedzę, że podanie danych jest dobrowolne, jednak konieczne do realizacji celów, w jakim zostały zebrane.
 10. Organizator zamieści zdjęcia prac i linki do puzzli online na stronie internetowej Pomorskiego Programu Edukacji Morskiej: edukacjamorska.pomorskie.eu.
 11. Organizator zamieści zdjęcie prac i linki do puzzli online na fanpage Pomorskiego Programu Edukacji Morskiej na Facebooku: https://www.facebook.com/Pomorski-Program-Edukacji-Morskiej-326508271466132/
 1. Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni na podstawie liczby polubień odnoszących się do poszczególnych zdjęć prac i linków do puzzli online zamieszczonych na fanpage PPEM na FB.
 2. Głosowanie internetowe na fanpage PPEM na FB potrwa od 16 do 23 kwietnia br.
 1. Wyniki konkursu i nagrody:
 2. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 27 kwietnia Informacja zostanie zamieszczona na stronach internetowych Organizatora (www.odn.slupsk.pl i www.edukacjamorska.pomorskie.eu) oraz na FB PPEM, a opiekunowie laureatów konkursu zostaną powiadomieni telefonicznie lub mailowo o wygranej. 
 3. Nagrody niespodzianki zostaną wysłane pocztą.
 1. Postanowienia końcowe:
 2. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do opublikowania imion, nazwisk i informacji o laureatach konkursu oraz umieszczenie tych informacji w materiałach reklamowych Organizatora oraz w prasie, mediach i internecie.
 3. Wysłanie prac konkursowych jest równoznaczne z akceptacją regulaminu konkursu w pełnym jego brzmieniu.
46473872_524354194641528_3731099327678906368_n.jpg
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Konkurs

Baner PPEM konkurs samorzady

oprogramie

modul1

modul2a

Rok szkolny 2019/2020 Uczestnicy

z Zaleskie

PPEM w szkołach

szkolne PPEM

„Zajęcia na fali”

PPEM konkurs nauczyciel logo

Przykłady dobrych praktyk

Certyfikacja

Zasady certyfikacji

szukaj

Logowanie

Statystyki

Użytkowników:
7
Artykułów:
308
Odsłon artykułów:
585522

Odwiedza nas

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.

Joomla templates by Joomlashine
Joomla Extensions